Відвідування “ЛОБ 2019” – значуща і, звичайно ж, не останній захід, який відвідали представники нашої організації.
У 2019 бізнес-конференція за традицією була організована в Києві завдяки молодому підприємцю Олесеві Тимофєєву. Уже не перший рік цей підприємець влаштовує чудові шоу, спрямовані на розвиток бізнесу.
ЛОБ – це Лабораторія Онлайн Бізнесу. А значить, на зустрічі з азартними, талановитими і спраглими розвитку людьми, обговорюються тільки актуальні теми, розкриваються нові методи ведення бізнесу, і цілими днями йдеться про тренди і антітренд.
У цьому році наша організація самостійно переконалася в цьому. Смага Сергій, Гетьман Микола, Булейченко Віктор стали учасниками масштабного українського події. Саме вони відвідали лекції та історії кращих спікерів.
Тому тепер настав час діяти і перемагати як небезпеки з якими доводиться стикатися щодня, так і вогняну стихію.