Національна агропромислова виставка в 2019 році стала новою платформою для нашої організації. Освоїти її було не важко. Адже в цей раз професіонали аграрного бізнесу зібралися в м. Дніпро.
З 27 лютого по 1 березня на вісімнадцятій Національній виставці можна було зустріти новаторів українського промислового бізнесу, а також зарубіжних фахівців. “Агропром 2019” дозволив і нашій організації представити свої послуги сотням відвідувачів.
Так, гості виставки не тільки ознайомилися з альтернативними джерелами енергії, які допомагають опалювати приміщення або ж просушувати зерно, економити органічні добрива, дізналися про сучасні технології в області безпеки.
А найголовніше – десятки людей зрозуміли наскільки важливо захистити себе, свій бізнес, і тим більші промислові цехи.